Bėgtraukis "BUNGEE RUN"

Aprašymas

Bėgtraukis – tai 11 metrų ilgio pripučiamas atrakcionas su dvejais takeliais. Žaidimo tikslas- rungtyniauti su kitame takelyje bėgančiu varžovu, kas padės žaidimo „fantą“ toliau nei varžovas. Žaidėjas apsijuosia specialiu diržu su pritvirtintomis gumomis ir stengiasi nubėgti kuo toliau. Dėl inercijos, gumos tempia žaidėjus atgal. Šis pripučiamas batutas- garantuota juoko porciją visiems vakarėlio svečiams. Daug kam nedrąsu jį užsisakyti, tačiau išbandžiusieji- nesigaili, nes gali pabandyti žaisti ne tik vaikai, bet ir vakarėlio svečiai. Batutas nuomojamas su gumomis, specialiais diržais bei “fantais”. Diržai suteikiami tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Praktinė informacija

  • Išmatavimai: 11×4 m.
  • Nuomos paketas: batutas, saugos kilimėliai, specialus batuto patiesalas, pripūtimo įranga, elektros laidai, tvirtinimo smaigai ir diržai. Pilnas įrangos sumontavimas ir išmontavimas.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Batutą galima statyti tiek lauke, tiek viduje. Pripučiami batutai statomi ant lygaus paviršiaus, ne mažiau nei 1,5 m nuo aštrių daiktų, medžių ar kitų daiktų, kurie galėtų pažeisti pripučiamą atrakcioną. Batutui reikalinga papildoma vieta ventiliatoriams, įlipimui, nučiuožimui.
  • Naudojimas: batuto negalima naudoti, kai lauke lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų statymo laiką. Jeigu numatomos blogos oro sąlygos, rezervacija gali būti atšaukiama. Jeigu numatomas trumpalaikis lietus- klientams suteikiame spec. medžiagas batutų apdengimui.

Iš anksto informuokite visus vaikus, kurie naudosis batutu, kad būtų tinkamai apsirengę (jokių aštrių daiktų, džinsų su sagutėmis ar kniedėmis). Rekomenduojama apranga, kuri dengtų visą kūną. Naudojantis šiuo batutu, reikia dėvėti kojines. Susipažinkite su saugos instrukcija ir dažniausiai užduodamais klausimais bei atsakymais (naudinga informacija).