Kliūčių trasa "mauglio draugai 1"

Aprašymas

Trasa pagaminta R. Kiplingo “Džiunglių knyga” motyvais. Trasa susideda iš dviejų dalių, kur vienoje dalyje reikia pereiti per kliūčių ruožą, kitoje dalyje- užlipti laipteliais ir nučiuožti. Kad būtų saugu- ant čiuožyklos viršaus yra tinklelis. Trasai priklauso ir kilimėliai. Trasos piešiniai- Mauglio draugai smauglys Ka, bezdžionėlė, drambliukas Chati, tad šią trasą pavadinome MAUGLIO DRAUGŲ trasa. Trasa turi aukštą įlipimo zoną (tai pirmoji batuto kliūtis), tad tinka vaikams, kurių ūgis nuo 1 -1,10 m. Batutas nuomojamas kartu su kilimėliais bei paruošiama vieta apibėgimui. 

Praktinė informacija

  • Išmatavimai: 13×3,5×4,5 m, čiuožyklos aukštis- 2 m.  Batutui reikalingas takelis apibėgimui, todėl statymo plotas turėtų būti ne mažesnis nei 15×5,5 m. 
  • Nuomos paketas: batutas, saugos kilimėliai, specialus batuto patiesalas/apibėgimo takelis, pripūtimo įranga, tvirtinimo smaigai ir diržai. Pilnas įrangos sumontavimas ir išmontavimas.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Batutą galima statyti tiek lauke, tiek viduje. Pripučiami batutai statomi ant lygaus paviršiaus, ne mažiau nei 1,5 m nuo aštrių daiktų, medžių ar kitų daiktų, kurie galėtų pažeisti pripučiamą atrakcioną. Batutui reikalinga papildoma vieta ventiliatoriams, įlipimui, nučiuožimui, apibėgimui.
  • Naudojimas: batuto negalima naudoti, kai lauke lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų statymo laiką. Jeigu numatomos labai blogos oro sąlygos, rezervacija gali būti atšaukiama. Jeigu numatomas trumpalaikis lietus- klientams suteikiame spec. medžiagas batutų apdengimui.

Iš anksto informuokite visus vaikus, kurie naudosis batutu, kad būtų tinkamai apsirengę, neturėtų aštrių daiktų, nevilkėtų džinsų su sagutėmis ar kniedėmis. Rekomenduojama apranga, kuri dengtų visą kūną, įskaitant ir kojines. Susipažinkite su saugos instrukcija (žr. saugos instrukcija) ir dažniausiai užduodamais klausimais bei atsakymais (žr. naudinga informacija).