Šokdynė/batutas "PILKA ŠOKDYNĖ"

Aprašymas

Nedidelis batutas, kuris tinkamas jeigu turite labai mažai vietos, tačiau puikiai telpantis į didesnę patalpą kaip garažas, salė ar panašiai.

Praktinė informacija

  • Išmatavimai: matmenys tikslinami.
  • Nuomos paketas: batutas, saugos kilimėliai, specialus batuto patiesalas, pripūtimo įranga, elektros laidai, tvirtinimo smaigai ir diržai. Pilnas įrangos sumontavimas ir išmontavimas.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Batutą galima statyti tiek lauke, tiek viduje. Pripučiami batutai statomi ant lygaus paviršiaus, ne mažiau nei 1,5 m nuo aštrių daiktų, medžių ar kitų daiktų, kurie galėtų pažeisti pripučiamą atrakcioną. Batutui reikalinga papildoma vieta ventiliatoriams, įlipimui, nučiuožimui.
  • Naudojimas: batuto negalima naudoti, kai lauke lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų statymo laiką. Jeigu numatomos blogos oro sąlygos, rezervacija gali būti atšaukiama. Jeigu numatomas trumpalaikis lietus- klientams suteikiame spec. medžiagas batutų apdengimui.

Iš anksto informuokite visus vaikus, kurie naudosis batutu, kad būtų tinkamai apsirengę (jokių aštrių daiktų, džinsų su sagutėmis ar kniedėmis). Rekomenduojama apranga, kuri dengtų visą kūną, įskaitant ir kojines. Susipažinkite su saugos instrukcija ir dažniausiai užduodamais klausimais bei atsakymais (naudinga informacija).