Kliūčių ruožas "DŽIUNGLIŲ TRASA 1"

Aprašymas

Kliūčių trasos yra labai mėgstamos vaikų, daugeliu atveju net labiau nei čiuožyklos. Jos yra labai saugios, todėl ir tėveliams lengviau prižiūrėti vaikus, žaidžiančius ant batuto. „Džiunglių trasa 1“ – tai dvejais metrais trumpesnė trasa nei „Haris Poteris“, tačiau turinti tuos pačius kliūčių elementus: vertikalius ir horizontalius buomus, estafetės zoną bei čiuožyklą. Šias trasas turime dvi, todėl galima statyti abi viena šalia kitos.

Praktinė informacija

  • Išmatavimai: 11x4x4,5 m, čiuožyklos aukštis- 2 m, batuto ilgis- 11 m. Batutui reikalingas takelis apibėgimui, todėl statymo plotas turėtų būti ne mažesnis nei 13×5,5 m.
  • Nuomos paketas: batutas, saugos kilimėliai, specialus batuto patiesalas ir apibėgimo takelis, pripūtimo įranga, tvirtinimo smaigai ir diržai. Pilnas įrangos sumontavimas ir išmontavimas.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Batutą galima statyti tiek lauke, tiek viduje (montuojant viduje- taikomas kitas pritvirtinimo būdas). Pripučiami batutai statomi ant lygaus paviršiaus, ne mažiau nei 1,5 m nuo aštrių daiktų, medžių ar kitų daiktų, kurie galėtų pažeisti pripučiamą atrakcioną. Batutui reikalinga papildoma vieta ventiliatoriams, įlipimui, nučiuožimui.
  • Naudojimas: batuto negalima naudoti, kai lauke labai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų statymo laiką. Jeigu numatomos labai blogos oro sąlygos, rezervacija gali būti atšaukiama. Jeigu numatomas trumpalaikis lietus- klientams suteikiame spec. medžiagas batutų apdengimui.

Iš anksto informuokite visus vaikus, kurie naudosis batutu, kad būtų tinkamai apsirengę, neturėtų aštrių daiktų, nevilkėtų džinsų su sagutėmis ar kniedėmis. Rekomenduojama apranga, kuri dengtų visą kūną, įskaitant ir kojines. Susipažinkite su saugos instrukcija (žr. saugos instrukcija) ir dažniausiai užduodamais klausimais bei atsakymais (žr. naudinga informacija).