Kliūčių trasa "HARIS POTERIS 2"

Aprašymas

Kliūčių trasa „Haris Poteris 2” yra labai panaši į pripučiamą atrakcioną „Haris Poteris 1”, skiriasi tik piešinukai bei nučiuožimo zonoje „Haris Poteris 2” turi papildomą užtvarą. Batutas- 13 metrų ilgio, kurioje yra įlipimo zona, kliūčių ruožas su vertikaliomis ir horizontaliomis kliūtimis bei 2,1 m aukščio čiuožykla. Batutas nuomojamas kartu su saugos kilimėliais bei apibėgimui skirtu takeliu arba patiesalu. 

Praktinė informacija

  • Išmatavimai: 13x3x3,9m, čiuožyklos aukštis- 2,1 m. Batutui reikalingas takelis apibėgimui, todėl statymo plotas turėtų būti apie 15×5,5 m.
  • Nuomos paketas: batutas, saugos kilimėliai, specialus batuto patiesalas, pripūtimo įranga, tvirtinimo smaigai ir diržai. Pilnas įrangos sumontavimas ir išmontavimas.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Batutą galima statyti tiek lauke, tiek viduje (montuojant viduje- taikomas kitas pritvirtinimo būdas). Pripučiami batutai statomi ant lygaus paviršiaus, ne mažiau nei 1,5 m nuo aštrių daiktų, medžių ar kitų daiktų, kurie galėtų pažeisti pripučiamą atrakcioną. Batutui reikalinga papildoma vieta ventiliatoriams, įlipimui, nulipimui ir apibėgimui.
  • Naudojimas: batuto negalima naudoti, kai lauke labai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų statymo laiką. Jeigu numatomos labai blogos oro sąlygos, rezervacija gali būti atšaukiama. Jeigu numatomas trumpalaikis lietus- klientams suteikiame spec. medžiagas batutų apdengimui.

Iš anksto informuokite visus vaikus, kurie naudosis batutu, kad būtų tinkamai apsirengę, neturėtų aštrių daiktų, nevilkėtų džinsų su sagutėmis ar kniedėmis. Rekomenduojama apranga, kuri dengtų visą kūną, įskaitant ir kojines. Susipažinkite su saugos instrukcija (žr. saugos instrukcija) ir dažniausiai užduodamais klausimais bei atsakymais (žr. naudinga informacija).