Žaidimas visai šeimai "Connect 4" ("Sujunk keturis")

Aprašymas

Tai nuostabus, visą šeimą įtraukiantis, žaidimas, skirtas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šis žaidimas gali būti žaidžiamas tradiciniu būdu, kai kovoja du žaidėjai vienas prieš kitą arba suskirstant žaidėjus į dvi komandas. Savo ėjimo metu, žaidėjas (komanda) turi stengtis sudaryti keturių skrituliukų kombinaciją vienoje eilėje. Kombinacija gali būti sudedama įstrižai, horizontaliai arba vertikaliai su savo spalvos rutuliukais. Žaidėjas (arba komanda), mesdama savo rutuliukus, turi taip pat stengtis sutrukdyti priešininkui siekti to paties. Laimi tas žaidėjas (komanda), kuriam pirmam pavyksta sudaryti kombinaciją iš keturių savo spalvos skrituliukų. Tuomet visi skrituliai per apačią yra išleidžiami ir pradedamas naujas žaidimas. 

Galima sugalvoti, kad reiktų pribėgti ir įmesti, t.y. neduoti daug laiko pagalvoti. Galima suskirstyti žaidžiančius į komandas ir žaisti komandomis. Galima žaisti tik poromis. 

Puiki veikla bet kurios šventės metu, kur gali žaisti ne tik vaikai, bet ir tėveliai, seneliai, tetos, dėdės, visi šventės svečiai. 

Praktinė informacija

  • Žaidimo išmatavimai: 132x14x103 cm.
  • Nuomos paketas: žaidimas, 21 žali ir 21 violetiniai rutuliukai.
  • Pagrindas/vieta: žolė. Žaidimą galima statyti tiek lauke, tiek viduje.
  • Naudojimas: žaidimo nerekomenduojama naudoti, kai lauke lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Rezervacija: priimama telefonu +370 698 07 120. Iš vakaro visada susisiekiame su klientais, siekiant susiderinti tikslų pristatymo laiką.